Başarı hikayelerimizden bazıları

En iyilerle çalışanlar

En iyilerle çalışanlar

Sektörün en iyi markaları, size en iyi hizmeti sunmak için güçlerini birleştirdi. Bu güçten siz de yararlanmak isterseniz hemen bize ulaşın.

Bulut dönüşümünde vizyonun faydası

A101’in “Bulut Dönüşümü” vizyonunda ITSTACK ekosisteminin vermiş olduğu çözüm odaklı destekler için çok mutluyuz. Çözüm odaklılık aynı zamanda performans odaklılık, maliyet odaklılık ve bunun yanında yerinde/zamanında olduğu durumda tam olarak içi dolu bir tanım hale dönüşüyor. Bunu yaşamak bizi özel hissettiriyor. Teşekkürler ITSTACK ailesi.

Bulut dönüşümü 100%
Müşteri Memnuniyeti 100%
İş Sürekliliği 100%
VAKA ÇALIŞMASINI İNDİR (pdf 2.8mb)
VAKA ÇALIŞMASINI İNDİR (pdf 2.8mb)

Çalışanlar için dijital çalışma ortamları

Kiğılı olarak özellikle pandemi döneminde bir yandan şirket çalışanlarımız için dijital çalışma ortamları tasarlarken bir yandan da değişen iş ihtiyaçları nedeni ile müşterilerimize erişmek için geleneksel yöntemlerin dışında yeni yönlemler ile ulaşmaya çalışıyorduk. Bu noktada ITSTACK ile olan iş birliğimiz sayesinde hem şirket çalışanlarının her ortamdan ve her zaman güvenli bir şekilde şirket kaynaklarına erişmesini sağlarken dijital kanallar üzerinden de müşterilerimize daha kolay bir şekilde ulaşmış olduk.

Veri Merkezi Uptime 100%
Dijital Benimseme 100%
Müşteri Memnuniyeti 100%

Neden Big4TR ile çalışmalısınız?

En büyük markaların güvendiği isim olmak..

Big4TR olarak, en önemli hedefimiz sunduğumuz hizmetin hem iş ortağımıza hem müşterisine hem de sektöre bir katma değer sağlamasıdır. Katma değer sağlayan Kurumlara daha yakından bakmak ister misiniz?

Bize Ulaşın

Mesajınızı Bekliyoruz