Danışmanlıktan Planlamaya

En iyilerle olmak

En iyilerle olmak

Size sunduğumuz danışmanlık için en önemli hedefimiz, sunduğumuz hizmetin hem iş ortağımıza hem müşterisine hem de sektöre bir katma değer sağlamasıdır. Bu yüzden her zaman en iyiler ile çalışıp en iyi hizmeti sunarız.

Big4TR Türkiye’de ilk defa görebileceğiniz “grup şirketlerinin” gücünü kullanarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için geliştirilmiş yeni bir is modelidir.

Her konuda uzman ekiplerin tek bir çatı altında toplandıgı büyük sistem entegratörlerine göre daha çevik ve müşteri isteklerine karsı daha esnek olabilmek için uzmanlık alanlarına göre kurulmuş şirketleri bünyesinde barından Big4TR, bu şirketlerin birlikte sağladığı hizmet sayesinde müşteriler odaklanmış ekipler ile çok daha kaliteli bir hizmete kavuşmaktadır.

Buradaki amacımız alt yapı, güvenlik, network, bulut, veri tabanı gibi uzmanlık ve danışmanlık konularındaki şirketlerimizin gücünü tek bir yönetim sistemi altında toplayarak müşterilere daha çevik ve esnek bir hizmet sunmaktır.

Grup sirketlerimiz “ortaklık yapısı” ile birbirine baglı oldugu için “sürdürülebilirlik” ve “sorumluluk” konularında tek bir sirket çatısı altında çalısıyormusçasına benzersiz bir deneyim sunmaktadır

Bilişim sektöründeki her şirket kendi bünyesi kapsamında en iyi uzmanları ve en iyi tedarik zincirini müşterilerine sunmak ister. Ancak her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji ile bu ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Her bir alanda güncellenen teknolojiyi yakalamak için daha fazla uzman barındırmak ve daha fazla personel ile hizmet sunmak gerekmektedir.

Bu noktada kimi firmalar sadece belirli alanlara odaklanarak bu alanlarda kaliteli hizmet sunmayı tercih ederler. Kimi sirketler ise büyük sistem entegratörleri olarak bünyelerinde bu sekilde pek çok uzman barındırarak bu uzmanların yardımı ile pek çok farklı alanda müşterilerine hizmet sunmak için çalışırlar.

Küçük sirketler daha esnek ve çevik olurken kaynakları azdır. Büyük şirketlerin ise insan gücü ve finans anlamında çok büyük kaynakları olmasına karsın hantal ve esnek bir yapıya sahip değillerdir

Biz de sektörün tam bu noktada sıkıstıgını gören ve 20 yıldır bu sektörde hem müşteri olarak hem de çözüm ortağı olarak çalışan insanları bir araya getirdik. Bu sayede kurduğumuz yapı ile her bir şirketimiz kendi isine odaklandığı için esnek ve çevik bir hizmet sunarken toplam grup şirketlerinin gücü sayesinde hem insan kaynağı hem de finans gücüne kavuşmuş olduk. Böylelikle bu alanda esi benzeri görülmemiş bir is modelini hayata geçirdik.

Müşterilerimizin rekabet güçlerini arttıracak en yeni ve doğru teknolojileri katma değerli bir şekilde sunmaktadır. Ayrıca temsil edilen markalar için ise müşteri memnuniyeti en yüksek, ürünü en iyi şekilde temsil eden ve desteğini veren iş ortağı olmaktır.

Vizyonumuz global standartlarda çalısan ve hizmet veren, Türkiye’nin ve bölgenin en büyük yeni nesil “Grup Şirketleri” iş modeli ile çözüm sunan bir organizasyon olmaktır.

Çatısı altındaki “alanında en iyi olan” firmalar

Danışmana Sorun

Sunduğumuz Hizmetler

Bizimle hemen iletişime geçin ve işinizi sıfırdan dönüştürmeye başlayalım.

Altyapı Danışmanlığı

Bilişim teknolojilerinde bulunan sunucu, ağ, depolama, veritabanı sistemlerinden tüm altyapı hizmetlerinin en iyi uzmanlar tarafından projelendirmesini ister misiniz?

Dijital Dönüşüm

Dijital dönüşüm; zorlu bir yol anlamı da taşır ama gelişmeyi ve ilerlemeyi de sağlar. Bu gelişme ve ilerlemeyi konusunda en iyi uzmanlarla yapmak ister misiniz?

Güvenlik Danışmanlığı

Sizlerin fikirlerine ve ihtiyaçlarına odaklı yeni ve kaliteli çözümler üreterek şirketinizin güvenlik seviyesini dünya standartlarına getirmemizi ister misiniz?

Yazılım & Ar-Ge

İş zekası, ürün geliştirme konularında uzman ekiplerimiz ile şirketinizin sahip olmasını istediğiniz BT yeteneklerini yeniden şekillendirmek ister misiniz?

Serkan Uzuner

LeadPro

2004 yılından beri bilişim sektöründe olan Serkan UZUNER; Microsoft sistemleri, güvenlik, izleme, otomasyon ve raporlama konularında dikey uzmanlığa sahiptir. Eğitim, Danışmanlık ve IT operasyonu, yöneticilik gibi tüm alanlarda görev almıştır. 2018 yılından bu yana kurucusu olduğu LeadPro Danışmanlık şirketinde çalışmalarına devam etmektedir.

Danışmana Sorun

Gökhan Yüceler

InfinitumIT

Profesyonel iş hayatına 2006 yılında, bilgi güvenliği uzmanı olarak başlayan Gökhan Yüceler, Bu süreç boyunca, GIAC, Python , GPEN, CEH Certified Ethical Hacker sertifikasyonlarına sahip olmuştur. Kariyer hayatı boyunca KOÇ Holding, Sales Force(CA), Eczacıbaşı Holding gibi kuruluşların bünyesinde bilgi güvenliği uzmanı, adli bilişim uzmanı, mavi/kırmızı ekip uzmanı ve yöneticiliği gibi pozisyonlarda çalıştıktan sonra Infinitum Bilgi Sistemleri adlı bilgi güvenliği şirketinin kurucu ortağı olarak profesyonel iş yaşantısına devam etmekte olan Gökhan Yüceler, aktif olarak Amerika, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Fransa ve Türkiye’de bir çok etkinliklerde konuşmacı olarak görev almaktadır.

Danışmana Sorun

Hakan Uzuner

Itstack

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım.

Danışmana Sorun

Ümit Seyhan

Unifytech

2013 yılından itibaren ise Microsoft’un bulut bilişim alanında danışmanlık yapmaya başladım. 2013 yılından günümüze kadar birçok kurumsal firmanın bulut bilişim mimarisini tasarlayıp, aynı zaman da geçiş süreçlerinde aktif olarak rol aldım. Sahip olduğum bu tecrübeler ile Microsoft bulut bilişim alanında UnifyTech Bilgi Sistemleri firmasında Founder & Cloud Solution Architect olarak görevime devam etmekteyim. Aynı zaman da ÇözümPark Bilişim Portalında Portal Yöneticisi olarak aktif rol almaktayım.

Danışmana Sorun

Bilgehan Poyraz

FormData

1995 yılında ABD menşei’li bir ilaç firmasında sistem yöneticisi olarak meslek hayatıma başladım. 6 yıllık sistem yönetimi deneyimi sonrasında çeşitli entegratörlerin teknik bölümlerinde Windows, Linux, Unix işletim sistemleri ve çeşitli uygulamaların kurulum, konfigürasyon ve destek hizmetlerinde bulundum. Türkiye genelinde satış yapan 5 büyük distribütörde F5, SafeNet, IBM, NetAPP, HPE, Dell Technologies, Huawei gibi global markaların teknik desteği ve satış operasyonlarında danışmanlık yaptım. Zamanın sunduğu tüm ürün deneyimi ve saha tecrübesiyle”marka bağımsız” uçtan uca proje danışmanlığı ve yöneticiliği yapmaktayım. Sunucu sistemleri, depolama sistemleri, iş sürekliliği, yedekleme yazılımları, ağ ve güvenlik ürünleri ana ilgi ve uzmanlık alanım olarak adlandırabilirim.

Danışmana Sorun

Can Kaya

AryaSoft

2013 yılından itibaren ise Microsoft’un bulut bilişim alanında danışmanlık yapmaya başladım. 2013 yılından günümüze kadar birçok kurumsal firmanın bulut bilişim mimarisini tasarlayıp, aynı zaman da geçiş süreçlerinde aktif olarak rol aldım. Sahip olduğum bu tecrübeler ile Microsoft bulut bilişim alanında UnifyTech Bilgi Sistemleri firmasında Founder & Cloud Solution Architect olarak görevime devam etmekteyim. Aynı zaman da ÇözümPark Bilişim Portalında Portal Yöneticisi olarak aktif rol almaktayım.

Danışmana Sorun