Altyapı Danışmanlığı

Bilişim teknolojilerinde bulunan sunucu, ağ, depolama, veritabanı sistemlerinden tüm altyapı hizmetlerinin en iyi uzmanlar tarafından projelendirmesini ister misiniz?

Dijital Dönüşüm

Dijital dönüşüm; zorlu bir yol anlamı da taşır ama gelişmeyi ve ilerlemeyi de sağlar. Bu gelişme ve ilerlemeyi konusunda en iyi uzmanlarla yapmak ister misiniz?

Güvenlik Danışmanlığı

Sizlerin fikirlerine ve ihtiyaçlarına odaklı yeni ve kaliteli çözümler üreterek şirketinizin güvenlik seviyesini dünya standartlarına getirmemizi ister misiniz?

Yazılım & Ar-Ge

İş zekası, ürün geliştirme konularında uzman ekiplerimiz ile şirketinizin sahip olmasını istediğiniz BT yeteneklerini yeniden şekillendirmek ister misiniz?

Size Önerdiğimiz

Size Özel ÇözümlerKaliteli Servis

Kaliteli Servis

Bilgi Teknolojilerinin 4 ana dalında hizmet veren Big4TR siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti en iyi uzmanlar ile sunmayı vaad ediyor.

Tüm hizmetleri görüntüle

Doğru proje için doğru kaynak

Projenizde ihtiyacınız olan uzmanlığın Big4TR bünyesinde bulunduğunu biliyor musunuz? Bilgi Teknolojileri ihtiyaçlarınızın doğru adresi “en iyilerde”

Daha düşük toplam sahip olma maliyeti

Aynı anda bir çok danışman ve firma ile uğraşmak yerine “en iyilerin” olduğu Big4TR çatısı altından hizmet alarak daha düşük sahip olma maliyetlerine kavuşun.

Örnek Başarılarımızdan Bazıları

Hep daha iyisini isteyen müşterilerimizden örnekler ile..

Bulut dönüşümünde vizyonun faydası

Çalışanlar için dijital çalışma ortamları

Çevik ve Çözüm Odaklı Yaklaşım

Bizimle çalışanlar neler söylüyor?

Saygıdeğer müşterilerimizden bazı güzel geri bildirimler

“Dijital Çalışma Ortamları”

Kiğılı olarak özellikle Pandemi döneminde bir yandan şirket çalışanlarımız için dijital çalışma alanları tasarlarken bir yandan da değişen iş ihtiyaçları nedeni ile müşterilerimize erişmek için geleneksel yöntemlerin dışında yeni yöntemler ile ulaşmaya çalışıyorduk. Bu noktada ITSTACK ile olan iş birliğimiz sayesinde hem şirket çalışanlarının her ortamdan ve her zaman güvenli bir şekilde şirket kaynaklarına erişmesini sağlarken dijital kanallar üzerinden de müşterilerimize daha kolay bir şekilde ulaşabildik.

Gürkan Taşkıran – CIO | Kığılı

“Uyumluluk”

Finans sektöründe olan bir şirketin iş ihtiyaçları diğer şirketlere göre çok farklıdır ve bu tür iş ihtiyaçlarını çevik bir şekilde karşılamak, regülasyonlara tam uyum sağlamak ve tüm bunların hepsini kesintisiz bir şekilde sunmak için çok uzman bir kadroya ihtiyaç duyarsınız. Bu noktada özellikle finans tecrübesi olan uzman bir danışmanlık ekibine sahip olan ITSTACK ile yapmış olduğumuz bakım anlaşması sayesinde tüm bu sorunların üstesinden en az efor sarf ederek hızlı bir şekilde gelebildik.

Güven Yaman – BT Müdürü | Kent Faktoring

“360 Derece Bakım ve Destek”

ITSTACK ile uzun yıllardır birlikte dijital dönüşüm, alt yapı bakım ve iyileştirme, dijital çalışma alanları, güvenlik, yedeklilik, KVKK, 27001 gibi hemen hemen IT alt yapısı için gerekli olan tüm alanlarda birlikte çalışmaktayız. Sağlamış oldukları kesintisiz, hızlı ve doğru danışmanlık hizmetleri sayesinde mevcut ekibimizden büyük bir iş yükünü alıp bizlerin kendi işlerine daha çok odaklanmamızı sağlamaktadırlar.

Göksel Arslan – BT Müdürü | AVVA

“Sanallaştırma Altyapıları”

Mevcut sanallaştırma alt yapımızın artık zamana karşı yenik düşmesi nedeni ile güncel teknoloji dönüşüm ihtiyacımızı ITSTACK Bilgi Sistemlerinin uzmanlığı ile gerçekleştirmiş ve bu sayede geçiş işlemini hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik.

Oğuz Kaan Öncüler – BT Müdürü | IMCD

“Microsoft Bakımları”

ITSTACK ile 2018 yılından bu yana düzenli olarak aldığımız bakım hizmeti sayesinde tüm Microsoft ekosistemindeki ürünler için sorunsuz, hızlı, performanslı ve güncel bir altyapıya sahip olduk. Konusunda uzman ekipler ile olan çalışmanın en büyük keyfi doğru, net ve hızlı cevap alabilmektir.

Eser Solmaz – Ağ ve Güvenlik Uzmanı | İÇDAŞ

Neden Big4TR ile çalışmalısınız?

En büyük markaların güvendiği isim olmak..

Big4TR olarak, en önemli hedefimiz sunduğumuz hizmetin hem iş ortağımıza hem müşterisine hem de sektöre bir katma değer sağlamasıdır. Katma değer sağlayan Kurumlara daha yakından bakmak ister misiniz?

BIG4TR KİMDİR?

Yardımcı olmak için bekliyoruz

Bugün bizimle iletişime geçin ve işinizi sıfırdan dönüştürmeye başlayalım.

Danışmana Sorun