Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları inceleyerek sorularınıza hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz. Sorularınıza cevap bulamazsanız, bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sıkça Sorulan Sorular

Corp-to-Corp, Kurumdan Kuruma iş modeli nedir?

Alacağınız bir hizmetin iş ortağı üzerinden sağlandığı bir modeldir. Yani Big4 içerisindeki tüm grup şirketleri direkt olarak sadece iş ortağı ile ticari ilişki içerisine girebilir.

Bu modelde teklifi kimden alıyoruz?

Teklifi her zaman iş ortağınızdan alacaksınız. Ancak teklifin doğru hazırlanması için gerekli olan efor planı, proje planı ve diğer teknik detaylar için Big4 ile direkt iletişime geçebilirsiniz. Eğer proje için yüz yüze görüşmek gerekiyor ise iş ortağı ile birlikte bizler ile toplantı yapabilirsiniz.

Bu modelde faturayı kimden alıyoruz?

Faturayı her zaman iş ortağınızdan alacaksınız.

NDA Anlaşmasını kimin ile yapacağız?

Şirketinizin bir projesi için kaynak erişimi veya bilgi paylaşımı söz konusu olduğu bir zamanda eğer gizlilik sözleşmesi yapmanız gerekiyor ise bunu size teklif verecek, fatura kesecek iş ortağınız ile yapmanız gerekmektedir. Hali hazırda Big4 olarak çalıştığımız tüm iş ortakları ile gizlilik sözleşmemiz olduğu için ek olarak bizler ile böyle bir sözleşme yapmanıza gerek yoktu.

Big4 şirketleri ile doğrudan NDA yapabilir miyiz?

Eğer global bir ilke veya tercihiniz bu yönde ise iş ortağınıza ek olarak size destek verecek personeli bordrosunda tutan şirket ile doğrudan da gizlilik sözleşmesi yapabilirsiniz.

Doğrudan Big4’ a ulaştığımda süreç nasıl ilerliyor?

Öncelikle sizlerin iş ihtiyacını dinliyoruz. Ardından bu iş ihtiyacına göre örneğin bulut, eğitim, yerleşik sistemler, alt yapı veya donanım gibi konulara göre mevcut çalıştığınız iş ortaklarınızın listesini istiyoruz.  Bize gelen bu talebi mevcut çalıştığınız iş ortakları ile paylaşıp hızlıca çalışma modelimiz hakkında bilgi veriyoruz. Anlaşma sağladığımız iş ortağı üzerinden size hizmet vermeye başlıyoruz.

Eğer hali hazırda çalıştığınız bir iş ortağı yok ise veya mevcut iş ortaklarınız ile çalışma imkânı bulamaz isek iş ihtiyacınız için en uygun iş ortağını biz size önerebiliriz.

Big4’ dan Bakım anlaşması gibi uzun soluklu hizmetler alabilir miyim?

Evet, yine iş ortağımız üzerinden talep ettiğiniz hizmetleri düzenli olarak sunabiliriz

Big4 Şirketlerinin Uzmanlık alanı nedir?

Grup şirketlerimizin web sitelerinden her zaman en güncel bilgiyi alabilirsiniz. 2018 yılında kurulmuş olan Big4 topluluğu içerisine belirli dönemlerde iş modeline sadık ve gerçekten uzman personel bulunduran şirketleri katarak büyümektedir.

Sorunuza cevap bulamadınız mı? Bizimle iletişime geçin.